1v1 Q3 Plasma Cup

1v1 Q3 Plasma Cup


#1 2009-08-19 14:27:35

Siwek

Administrator

Punktów :   

Podsumowanie turnieju

Pierwsza i mam nadzieje nie ostatnia edycja turnieju 1v1 Q3 Plasma Cup dobiegła końca czas na małe podsumowanie. W turnieju wzięło udział 16 zawodników, którzy przez 3 dni walczyli o prym najlepszego. Turniej dostarczał nam wiele emocji i cudownych fragów warto również podkreślić, że poziom był niezwykle wyrównany i każdy z pojedynków czy to w grupach czy też fazie pucharowej był bardzo zacięty. Do fazy pucharowej awansowało 8 zawodników: ssaj, mirror, slepak, Piotrek, Kici, exeqtor, Siwek, dynia. Po bardzo wyrównanej 1. Rundzie i półfinałach poznaliśmy finalistów, oraz tych którzy powalczą o 3 miejsce. W najlepszej czwórce znaleźli się bowiem Kici, dynia, Piotrek oraz mirror. W meczu o trzecie miejsce walczyli ze sobą Piotrek z mirrorem gdzie górą okazał się ten pierwszy. Pierwszą mapą w ich wykonaniu była mapa wybrana przez Piotrka pro-q3dm6 na której Piotrek zwyciężył 15-8. Następnie mape wybrał mirror i było nią hub3aeroq3 wynik na tej mapie to aż 28-13 dla mirrora. Decydująca mapą o wyłonieniu brązowego medalisty okazało się pro-nodm9 na której Piotrek nie dał żadnych szans swojemu przeciwnikowi zwyciężając pewnie 19-11. W wielkim finale naprzeciw siebie stanęli Kici i dynia. Mecz finałowy był prowadzonych systemem do trzech zwycięskich map. Jako pierwszy mapę wybrał dynia (pro-nodm9) na której po bardzo wyrównanej walce pokonał swego rywala 14-11. Drugą mapą w meczu finałowym było ztn3tourney1 na której Kici we wcześniejszych pojedynkach nie dawał żadnych szans swoim rywalom zresztą w meczu finałowym również pokazał że tę mapę ma świetnie opanowaną wygrywając pewnie 19-11. Następną mapą było pro-q3dm6 na której również Kici okazał się lepszym wygrywając ją 23-15. Później przyszła pora na hub3aeroq3 na której góra okazał sie dynia demolując swojego przeciwnika 30-8! Decydująca 5 i zarazem ostatnią mapą okazało się pro-q3tourney4 na której po pięknym pojedynku górą okazał się Kici który po 13 minutach meczu przegrywał różnicą trzech fragów. Jednak cudowne raile w końcówce spotkania dały mu zwycięstwo i tytuł Mistrza pierwszej edycji turnieju 1v1 Q3 Plasma Cup. Wynik końcowy na  pro-q3tourney4 16-14 dla Kici.

Podsumowanie:
1. Kici
2. dynia
3. Piotrek
4. mirror

Zwycięzcy serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w życiu zawodowym, oraz wielu fragów na arenie.
Na koniec serdecznie zapraszam do przeczytania wywiadu ze zwycięzcą turnieju który udało mi się przeprowadzić tuż po finale.

Siwek.  Witam triumfatora pierwszej edycji 1v1 Q3 Plasma Cup czy mógłbym prosić o krótki wywiad na stronke?
Kici. Witam serdecznie, pewnie pytaj ile wlezie
Siwek. Jak się czujesz ze świadomością że pare minut temu wygrałeś 1v1 Q3 Plasma Cup?
Kici. Świetnie, pierwszy raz brałem udział w tego typu zabawie i odrazu udało mi się wygrać, ręce z nerwów trzęsą mi się do tej pory
Siwek. No mecz finałowy był bardzo emocjonujący do ostatnich sekund nie było pewne kto zwycięży, czy 2 minuty przed końcem gdy miałeś stratę 3 fragów straciłeś choć na chwile nadzieję na końcowy sukces?
Kici. Ja byłem przekonany że w całym turnieju nie uda mi się zdobyć choćby fraga, jednak gdy doszedłem już do finału zyskałem trochę pewności siebie i gdy przegrywałem w końcówce starałem się jedynie myśleć za ile sekund pojawi się ta przeklęta żółta zbroja
Siwek. Hehe no trzeba przyznać że dynia miał świetny timing i w idealnym momencie pojawiał się po powerupy.
Kici. No to fakt, czasami już myślałem że pewnie u niego w pokoju jest cała rodzina i każdy z nich liczył kiedy pojawi się YA i MH
Siwek. Haha, przygotowywałeś się jakoś specjalnie do tego turnieju?
Kici. Szczerze to w ogóle, o turnieju dowiedziałem się w ostatnim dniu zapisów do turnieju. Przed turniejem zagrałem sobie pare razy z Visorem na ztn
Siwek. Heh, Visor to dobry sparing partner Co do ztn to nie dałeś na tej mapie żadnych szans swoim przeciwnikom widać było że to Twoja najmocniejsza mapa.
Kici. To prawda bardzo lubię tę mapę i dosyć długo na niej trenowałem, ale to było bardzo dawno temu, w tym roku praktycznie w ogóle nie grywam w Q3.
Siwek. Czyli Kici w tym turnieju był bez formy?
Kici. Można tak to ująć
Siwek. Miałem przyjemność z Tobą zagrać w meczu grupowym muszę przyznać że masz bardzo dobrego railguna dużo poświeciłeś czasu na ten element gry?
Kici. Grywam w clanie na modzie efreezy gdzie jedyna bronia jest właśnie railgun, możliwe że właśnie z tego powodu udawało mi się czasami trafić
Siwek. Skąd pomysł na nick?
Kici. Od nazwiska czasami grywam również pod nickiem Vencedor.
Siwek. Acha, to może pogadajmy teraz troche o Twoim sprzęcie którego używasz podczas gry.
Kici. Oki
Siwek. Jakiego sprzętu używasz (klawiatura, podkładka, słuchawki, myszka)?
Kici. Klawiatura to jakiś stary Revoltec który ledwo co chodzi mysz Razer DeathAdder, podkładka Steelpad QCK i słuchawki Creative Fatal1ty
Siwek. Jesteś typem TDM czy wolisz Duel?
Kici. Zdecydowanie duel, 1v1 dostarcza mi więcej satysfakcji minusowanie przeciwników - bezcenne xD
Siwek. Co powiesz o organizacji turnieju jak Ci się podobał i co warto poprawić w kolejnych edycjach?
Kici. Co do samego turnieju nie mam żadnych zastrzeżeń, może dlatego że to był mój pierwszy turniej.
Siwek. A co sądzisz o poziomie reszty uczestników?
Kici. Według mnie turniej był bardzo wyrównany i większość z zawodników prezentowało zbliżony poziom.
Siwek. Ok, dziękuje serdecznie za poświęcenie nam Twojego cennego czasu i liczę że wystąpisz w przyszłorocznej edycji turnieju.
Kici. Nie ma sprawy, a co do turnieju to postaram się w nim wystąpić.
Siwek. Jeszcze raz Ci serdecznie grutuluje w imieniu organizatora turnieju jak i zarówno wszystkich zawodników.
Kici. Dzięki wielkie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gameovertribe.pun.pl www.manager11.pun.pl www.inz-srodowiska-uksford.pun.pl www.naruto-gram.pun.pl www.weldenvarden.pun.pl